Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області розпочався профілактичний захід «Урок»

Дата: 21.08.2018 10:18
Кількість переглядів: 476

На Львівщині розпочався профілактичний рейд «Урок»який передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, а також заходи щодо надання дітям із цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового періоду.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис наголосив, що органам виконавчої влади на місцях доручено організувати проведення обстежень житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та вжити заходів щодо надання дітям адресної допомоги у підготовці до нового навчального року.

Зазначимо, рейд “Урок” триватиме у два етапи. Зокрема, під час другого необхідно вжити заходів щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх заміняють, посадових осіб за порушення прав дітей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора