На Сколівщині створено Федерацію з настільного тенісу

Переглядів: 107

В неділю, 17 вересня,  в актовому залі ДП "Сколівське лісове господарство" під керівництвом головного спеціаліста відділу освіти Лесишина Романа відбулось  урочисте засідання по створенню  Федерації настільного тенісу Сколівського району. Участь в заході взяли: депутат районної ради, голова  районної Федерації  з волейболу Остап Бойко; депутат міської ради Михайло Трепак, головний спеціліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Мирослав Білий;  учасник АТО Олександр Стовба; голова ФНТСР Олесь Допілко,  вчителі фізичної культури, учнівська молодь. На засіданні було оприлюднено та погоджено статут і положення Федерації.

Поблагословив учасників Федерації та гостей о.Володимир Борис парох церкви Святого Великомученика Пантелеймона.

Подяка спонсорам Ірині Маційовській, Петру Скольському, Богдану Гою, директору ТОВ «Євровік» – Михайлу Рорату, звукорежисеру РНД «Бескид» – Миколі Русину, виконавцям українських пісень –  Людмилі Глюдз, Надії Корягіній, директору ДП «Сколівське лісове господартсво»  – Остапу Бойку за наданий актовий зал, вчителю фізичної культури Сколівської академічної гімназії, заступнику голови ФВСР –  Ростиславу Корнуті, приватному підприємцю – Миколі Лучинцю.