Дитина – учасник дорожнього руху

Дата: 01.08.2017 10:15

Сучасний світ з його насиченістю автошляхів та вулиць повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний їх крок може зупинити щасливу дитячу ходу, змінивши її болем. Навчити дітей дотримуватися власної безпеки з перших самостійних кроків – обов’язок, перш за все, батьків. Пам’ятайте! Найкращим взірцем поведінки на вулицях та автошляхах для дитини є безпосередньо приклад батьків.

Закликаємо Вас прислухатися до порад: проводжаючи дитину до школи та зустрічаючи після уроків, обирайте найбезпечніший маршрут; наголошуйте дітям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху; вчіть дітей орієнтуватися в дорожній обстановці; при переході через дорогу міцно тримайте дитину за руку; не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-зі транспорту, що стоїть, із-за кущів, не оглянувши попередньо дороги, - це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її повторювали; не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці; чекайте транспортний засіб тільки на тротуарах та посадкових майданчиках; обмежте своє пересування в темний час доби та в умовах поганої видимості по проїжджій частині дороги; запізнюючись, в жодному випадку не перебігайте дорогу в невстановленому місці – водій не завжди може вчасно помітити Вас та правильно зреагувати. І головне будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху. Адже життя і здоров’я Вашої дитини – у Ваших руках!