Відбулись щотижневі наради

Дата: 10.07.2018 10:11

В понеділок, 09 липня, перший  заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли участь в обласній skype-конференції, під час якої заслухано наступні питання: про реєстрацію допоміжних приміщень у багатоквартирних будинках; про реєстрацію землі у районах і містах Львівської області; про матеріально-технічне забезпечення заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней в районах та містах Львівської області; про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2018 року; про стан інформування аграріїв про діючі програми підтримки сільського господарства на 2018 рік; про відвідування дітьми музеїв Львівщини; про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій за І півріччя 2018 р.; про вжиття заходів адміністративного впливу за порушення норм і правил у сфері благоустрою територій за підсумками I півріччя 2018 року.

Опісля  Ярослав Лепісевич  провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів  райдержадміністрації  та її  апарату. Основними питаннями,  на які акцентовано увагу під час наради, були: основні завдання  за результатами обласної скап-наради; розгляд звернень громадян на гарячу лінію «112»;  про реалізацію мікропроектів; про функціонування медичної, освітньої галузей (оптимізація, реалізація мікропроетів, співпраця з Славською ОТГ, створення нових підрозділів); про благоустрій території району; про фінансування бюджетних установ; про будівництво лікарських амбулаторій; про хід будівництва школи в с.В.Рожанка; про проведення профільних нарад;  поточні питання діяльності  структурних підрозділів.