Більше 3 тисяч дітей учасників АТО відвідають цирк

Дата: 31.05.2017 10:07

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня захисту дітей департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації організовує низку заходів

Зокрема, 1 червня, у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну», у Львівському державному цирку відбудеться безкоштовний показ вистав для 3 200 дітей учасників АТО.

Також 1 червня у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбудеться конкурс екологічної творчості «Природа навколо нас», а у Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді – дитячі змагання з технічної творчості «На всі руки майстер».

2 червня в межах Дитячого форуму у Львові відбудеться обласний конкурс-змагання з робототехніки «Робосумо» та майстер-класи з фоторепортажу «Суперсила перевтілювальна». Окрім цього, у Львівському обласному Будинку вчителя відбудеться урочистий концерт за участю ансамблю танцю «Джерельце».