Дітям із Львівщини провели екскурсію на навчально-спортивну базу Міністерства оборони

Дата: 14.06.2017 10:07

Для дітей з малозабезпечених сімей міста Львова та Пустомитівського району в межах проекту #OlympicLab  відбулась пізнавальна екскурсія на навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України.

Також діти взяли участь у майстер-класі зі стрільби з лука, що провів член національної збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України Ярослав Мокрицький.

Після завершення екскурсії діти подарували спортивній базі власноруч виготовлений олімпійський прапор, а також отримали пам’ятні подарунки та футболки.

Захід відбувся за підтримки служби у справах дітей львівської Львівської облдержадміністрації, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України «СКА».