Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина»

Дата: 29.10.2018 10:05
Кількість переглядів: 571

Фото без описуВідповідно до наказу начальника відділу культури Сколівської РДА від 26 жовтня 2018 року № 111 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина», керуючись Законом України №955-VIII від 28.01.2016 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та Законом України «Про культуру», відділ культури Сколівської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина»

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,

вільне володіння державною мовою,

стаж роботи у сфері культури;

здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» (надалі-закладу культури).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

-заяву про участь у конкурсному відборі,

-письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закон України «Про захист персональних даних»,

-автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження,

-інформацію про громадянство,

- відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття),

-програми розвитку закладу в короткостроковий термін (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п’ять) років) перспективах, у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах);

-контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості, копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи, мотиваційний лист та інші документи на розсуд претендента.

Обмеження щодо кандидатів:

Директором  КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» не може бути призначена особа, яка:

-за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-є близькою особою або членом сім’ї керівника, органу управління.

Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості.

 

Документи для участі у конкурсі подаються особисто або надсилаються на поштову або електронну адресу відділу культури упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, за адресою:

82600, м.Сколе, Львівська область, вул. Д. Галицького,56.

Електронна адресаkultura_skole@ukr.net

Довідки за телефоном:(03251)2-13-61.

 

 Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Прийом документів на посаду директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» розпочинається з дня оголошення конкурсу 29 жовтня 2018 року та триває упродовж 30 днів (до 27 листопада 2018 року).

Посада передбачає укладення строкового трудового договору (контракту) з посадовим окладом відповідно до встановленого розряду.

Формування персонального складу конкурсної комісії має бути завершеним не пізніше 30 дня з дня оголошення конкурсу (до 27 листопада 2018 року).

Склад конкурсної комісії формується відповідно до ст.21(3) Закону України «Про культуру». Вимоги для кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора закладу культури визначені в оголошенні про добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КЗ Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчого музею «Сколівщина».

Суб’єкти, які користуються правом подання кандидатур до складу конкурсної комісії, подають свої кандидатури до відділу культури за адресою: за адресою:

82600, м.Сколе, вул. Д. Галицького,56, тел.(03251)2-13-61, e-mailkultura_skole@ukr.net

Для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном (03251) 2-13-61.

Відповідальні особи: Бренич Оксана Миколаївна, Колодяжна Оксана Ярославівна.

Додаткові документи:

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі, згода  на обробку персональних даних

АНКЕТА кандидата на включення до складу конкурсної комісії

ОГОЛОШЕННЯ до відома суб’єктів, які користуються правом подання кандидатур до складу конкурсної комісії на заміщення посад керівників закладів культури.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора