Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перевагу при закупівлі деревини матимуть підприємства із глибинною переробкою, - нарада в ОДА

Дата: 20.03.2017 10:04
Кількість переглядів: 195

Фото без описуПідприємства Львівщини, котрі здійснюють глибинну переробку деревини, матимуть перевагу у забезпеченні сировиною. Про це 17 лютого йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олег Синютки із представниками лісогосподарських та деревообробних підприємств.

«Сьогодні боротьба за деревину на Львівщині є досить серйозна, адже ця галузь є чи не найпотужнішою серед інших регіонів України, - наголосив Олег Синютка. - Тому ті підприємства, які займаються глибинною переробкою, повинні мати достатній сировинний ресурс для здійснення діяльності, адже це нові робочі місця, це податки. Натомість, найменше мають отримувати ті, хто ріже дерево лише впоперек».

Щоб мати змогу визначити підприємство, яке справді має найбільшу потребу у сировині, у Львівській ОДА розробили спеціальний рейтинг, який і представили учасникам зустрічі.

За словами директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Романа Филипіва, оцінка деревообробника здійснюватиметься за кількома основними критеріями. Серед них – кількість найманих працівників, податкове навантаження, ефективність виробництва, середня заробітна плата, глибина переробки деревини.

«Деревовобробна галузь для нашого регіону є дуже важливою, адже вона демонструє хорошу динаміку. Так обсяги реалізованої продукції у 2016 році зросли на понад 21%, капітальних інвестицій – на 38 %, експорту – на майже 6%», - додав він.

Роман Филипів також озвучив ряд пропозицій облдержадміністрації, котрі підтримали і представники галузі. Йдеться про утримання обсягу забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності деревиною на рівні не меншому 2016 року, погодження лісосік, першочергове забезпечення деревиною тих деревообробників, які будуть найкращими в рейтингу. Також він акцентував увагу на необхідності моніторингу проведення аукціонів та детінізації галузі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора