Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Учитель - не просто професія, це покликання

Дата: 14.03.2018 09:56
Кількість переглядів: 1568

Фото без описуРобота, що пов’язана з викладанням, завжди вважалася дуже складною, але в той же час поважною діяльністю. «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи » (С.Л. Соловейчик).

Викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил, вчитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожен дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головна задача вчителя - допомогти розкритись його здібностям.
Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. Творчий наставник завжди використовує у викладанні сучасні та цікаві методи та прийоми. Відвідування різноманітних семінарів, курсів та мастер-класів – ще одна складова цієї професії.
Велике щастя – це коли такий вчитель є у кожній школі. Гордістю Сколівської академічної гімназії є її педагогічний колектив:талановиті вчителі, які прагнуть самовдосконалюватись. Один із них - Кізима Віра Юліанівна - майстер педагогічної діяльності, творець дитячих душ, провідник гімназистів у складне доросле життя. Віра Юліанівна завжди готова допомогти колегам, поділитися своїми напрацюваннями. Минулого тижня у гімназії талановитий педагог запросила гостей у свою педагогічну світлицю. Зустріч стала справжнім святом думки, душі і мрії. Проекти,круглі столи, ток - шоу,моделювання ситуацій,міні-театр…. Це тільки маленька частинка того, як Віра Юліанівна втілює в життя мрію кожного вчителя –навчити своїх учнів мислити і аналізувати,робити правильний вибір у такому складному світі.
Випадкові люди дуже рідко затримуються в цій професії. Не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Кізима Віра Юліанівна по праву є вчителем Нової української школи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора