Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області роз’яснюють процедуру інформування громадськості про проведення рубок

Дата: 28.08.2018 09:54
Кількість переглядів: 466

Фото без описуНаціональний природний парк «Сколівські Бескиди» спільно з проектом «Лісова Варта» Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні, маючи на меті сприяння сталому розвитку лісового господарства і охорони природи в Україні шляхом покращення системи громадського контролю, для покращення співпраці між активною частиною громадянського суспільства і природоохоронними установами, а також підвищення ефективності державного управління, здійснює пілотний проект з інформування громадськості про лісогосподарські заходи, що проводитимуться на територіях громад.

Представники Лісової варти разом з працівниками НПП «Сколівські Бескиди» організували зустрічі з головами Корчинської, Крушельницької, Завадківської та Росохацької сільських рад. У ході яких присутніх пояснили процедуру інформування громадськості про проведення рубок, запланованих на територіях сільських рад у 2019 році.

Непроінформовані громадяни не можуть розрізнити, коли той чи інший лісогосподарський захід проводиться із порушенням законодавства, а коли-ні. Тому, з одного боку, можуть блокувати цілком легальні роботи, а з іншого – не зможуть нічого вдіяти у випадках очевидних порушень.

Зазначимо, що пілотний проект «Інформування громадськості щодо лісогосподарських заходів у лісах Львівської області» дає можливість усім, небайдужим до навколишнього середовища, громадянам ознайомитися з запланованими на наступний рік лісівничими роботами, оглянувши карту, запропоновану у голограмі оголошення.

Відповідно, кожен охочий може адекватно відреагувати, письмово обґрунтувавши певне побажання. А працівники нацпарку, в свою чергу, нададуть обґрунтовану відповідь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора