Флешмоб «Ми за те, щоб мир був на землі» у Підгородецькій школі

Дата: 29.09.2017 09:52

Фото без описуДень миру відзначається 21 вересня, для нас є особливим святом, яке ще називають Днем всесвітніх молитов про мир. Саме цього дня у Підгородецькій школі відбувся флешмоб «Ми за те, щоб мир був на землі». До його проведення долучилися учні 3-іх класів та наші хлопці –односельчани, які є учасниками АТО: Ільків Назар, Солонинко Михайло та Коцевич Володимир. Вони розповіли учням про те, якою дорогою ціною потрібно платити за спокій на нашій землі, бо мир як повітря. Поки воно є, про нього не задумуєшся, не ціниш і не розумієш, як може бути по-іншому. Але тільки-но людина недоотримує кисню, вона розуміє, що втрачає. Так відбувається тоді, коли поняття миру перестає бути аксіомою, непохитною істиною. Для багатьох людей у сучасному світі мир - це дар, казкова мрія. На жаль, і українці відчули на собі нестачу кисню, волі та справедливості. Війна на Україні не припиняється. Приносить нові жертви. Дзвінкий голос, сміх змінився на ріки сліз. А тих, хто ще вчора кохав, співав пісень заставила війна замовкнути. Хто поверне матері сина, дітям – тата, а молодій дівчині – перше незабутнє кохання? Хто поверне в українську хату вогники щастя? Цей урок патріотизму зпамятається всім. Безмежна вдячність Вам, дорогі наші захисники!

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.