Відбувся святковий концерт, приурочений 99-ій річниці проголошення ЗУНР

Дата: 01.11.2017 09:51

Фото без опису31 жовтня в районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбувся святковий концерт, приурочений 99-ій річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Концертну програму, за режисерським задумом директора РНД «Бескид» Світлани Сличко, представили: народний хор «Каменяр» народного дому с. Тухля, чоловічий вокальний ансамбль «Бескид», тріо «Серпанок» та дитячий вокальний ансамбль «Джерельце» РНД “Бескид”, переможці районного огляду-конкурсу «Сурми звитяги», солісти народних домів м.Сколе, с.Тухля, с.Сопіт, с.Козьова, вихованка Сколівської школи мистецтв. Історичний екскурс в часи створення та діяльності ЗУНР Фото без описупровів вчитель історії Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярослав Барна. Велично лунали пісенні композиції на патріотичну тематику «Козацька слава», «Летять коні на Вкраїну», «Гей, ви стрільці січовії», «Марш сотні Лева», «На вулиці сурма грає», «Сивий туман», «Край, мій рідний край», «Моїй Україні», «Україна – це ти», «Нехай квітує Україна», «Квітуча Україна», «Я люблю свою країну – Україну», «Про що співають діти України», «Місячна мелодія», «Молитва за Україну», «Золоті ворота».

Фото без опису Фото без описуФото без опису