Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інвестиційний потенціал Львівщини представили для польського бізнесу

Дата: 24.05.2017 09:49
Кількість переглядів: 145

У вівторок, 23 травня, відбулася презентація інвестиційного потенціалу Львівської області для польського бізнес середовища, організована офісом Price Waterhouse Coopers PL/UA за інформаційної підтримки бізнес видання Strefa biznesu та Dziennik Zahodni.

Польський та іноземний бізнес поінформували про податкові, організаційні, бізнесові можливості інвестування в Україні та Львівщині зокрема.

"Ми продовжуємо інформувати іноземний бізнес про те, що Україна сьогодні має ті самі можливості, що країни Східної Європи  мали 20 років тому, а Львівщина, ще й зручне для роботи з європейськими ринками розташування. Той супровід інвестиційних проектів, який надає управління інвестиційної політики Львівської ОДА справив позитивне враження на польський бізнес, можливості регіону та галузі для інвестування викликали жвавий інтерес. Маю велике сподівання на продовження розпочатої дискусії і отримання практичних результатів від спілкування" – зазначив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

В межах заходу учасники обговорили можливість проведення наступної зустрічі у Львові, для тих компаній, які зацікавились інвестуванням на Львівщині і, після узгодження організаційних моментів, такий захід проведуть уже на Львівщині.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора