Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області триває проект "Рука допомоги"

Дата: 23.04.2018 09:49
Кількість переглядів: 524

Фото без опису В області триває реалізація проекту «Рука допомоги», який має на меті допомогти у працевлаштуванні працездатним непрацюючим членам малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу та внутрішньо переміщеним особам. Учасники проекту, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу  на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Пілотний проект Міністерства соціальної політики України реалізується за підтримки Світового банку в межах більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення. Проект «Рука допомоги» спрямований на повернення громадян до економічної активності з урахуванням особливостей та прагнень кожного з них. Це абсолютно новий механізм для України, який вже довів свою ефективність в країнах Євросоюзу.

За час реалізації проекту «Рука допомоги» у Львівській області 238 осіб отримали допомогу у працевлаштуванні, а стосовно 47 учасників пілотного проекту прийнято рішення щодо надання фінансової допомоги для започаткування власної справи. Серед них є учасники, які вже сьогодні можуть поділитись своїми історіями успіху.

Марія Костів, мешканка м. Жовква, за фахом – ветлікар. Понад 8 років жінка працювала в аптеці, але з дитинства мріяла започаткувати власну справу. Звільнившись з роботи, жінка півроку жила на матеріальну допомогу для малозабезпечених. Коли дізналась про проект “Рука допомоги”, вирішила спробувати і вже  на сьогодні є власницею ветеринарного кабінету «Сірко» у рідному місті.

Олександра Сутуліна — переселенка з Луганська. Ще донедавна вона мала спокійне життя у рідному місті, однак з приходом війни довелося вчитися жити по-іншому. Утім ані вона, ані її родина не опустили руки і сьогодні розвивають власний бізнес — дитячий розважальний центр у Стебнику. Започаткувати свою справу жінці допоміг проект «Рука допомоги».

Ігор та Ольга Онуляк. Ця сім’я є однією з перших учасників, яка взяла участь у проекті. Вони відкрили піцерію у рідному місті Сколе, яка вже сьогодні приймає на день близько 50 замовлень.

Ви також можете стати учасником проекту «Рука допомоги». Якщо ви маєте статус малозабезпеченого безробітного чи внутрішнього переселенця, або ви є суб’єктом підприємницької діяльності і хочете створити робочі місця для малозабезпечених, внутрішньо переміщених чи учасників АТО, вам достатньо звернутися із заявою до управління соціального захисту населення або центру зайнятості за місцем проживання. Там ви зможете отримати необхідну консультацію та більше дізнатися про проект, який назавжди змінить ваше життя.

За довідками звертайтесь до департаменту соціального захисту населення ЛОДА за номером тел: 261-31-07.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора