Понад 90 млн грн – на потреби Львівщини

Дата: 13.02.2017 09:49

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 94,9  млн грн. Із них – 83,6 млн грн спрямували на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ, придбання медикаментів, продуктів харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Окрім цього, на виконання обласної програми енергозбереження для населення Львівщини виділено 2,3 млн грн та на реалізацію заходів державної програми в рамках спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей” – 3,1 млн грн.

За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, за рахунок субвенцій з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виділено 1,6 млн грн, а для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива – 1,1 млн грн.