Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Мешканцям Львівщини радять звертатись за роз’ясненнями щодо ціноутворення на послуги ЖКГ

Переглядів: 269

Держпродспоживслужба у Львівській області  особливу  увагу приділяє питанням дієвого контролю за тарифами на житлово-комунальні послуги.

На підставі обґрунтованих звернень громадян з метою захисту їх законних прав, у сфері житлово-комунальних послуг проводять позапланові  заходами державного нагляду за порядком формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій.

З метою недопущення обрахунку споживачів та для упередження порушень державної дисципліни цін,  ГУ ДПСС у Львівській області просить мешканців звертатись в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області (м. Львів, вул. Вітовського, 18) за роз’ясненнями щодо ціноутворення на житлово-комунальні послуги.

Оскільки, згідно із законом позаплановий контроль здійснюють на підставі  обґрунтованого звернення громадян про порушення суб’єктом господарювання  їх законних прав. До звернення необхідно подати документи, що підтверджують застосування завищених цін (чеки, квитанції), назву та місцезнаходження суб’єкта господарювання тощо.« повернутися до списку новин