Важливість вивчення англійської в наш час зростає з кожним днем

Дата: 14.03.2018 09:48

Вивчення іноземної мови - це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів. Володіти іноземною мовою означає розуміти і вміти говорити, читати, писати, слухати і думати по-іншому. Переваги володіння саме англійською мовою поширюються як на соціальне, так і на професійне життя кожної людини. Адже англійська - мова, якою розмовляють практично в усіх куточках світу. Важливість вивчення англійської в наш час зростає з кожним днем, пов'язано це з високою потребою повсякденного і ділового спілкування з іноземцями. Тому сьогодні вивчення англійської актуально як ніколи раніше.

Як зацікавити дітей вивчати англійську мову,як допомогти їм побороти страх говорити ,вести дискусію цією мовою,як змоделювати урок – цікавий і потрібний для учнів? Над цими питання працювали учасники майстер-класу з англійської мови,який проводила вчитель Сколівської академічної гімназії Масна Богдана Семенівна, «Толерантність і сучасний світ». Учасниками зустрічі були вчителі англійської мови Сколівського освітнього округу та гімназисти 10-А класу. Робота відбувалася в групах.На першому етапі запропоновано ситуацію. Учасники її проаналізували і зробили висновок . Між групами відбулася дискусія. Гімназисти вільно розмовляли англійською, вели дискусію навколо проблемного питання . Другий етап майстер- класу - це робота з учителями:презентація досвіду роботи, апробація методів і форм роботи ( робота в групі,аналіз відеоролика,складання висловів з його частин,поєднання різних частин текстів…).
Всі присутні високо оцінили роботу вчителя і досягнення учнів.