Львівщина налагоджує співпрацю із Норвегією у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики
23 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Норвегія в Україні Уле Терьє Хорпестадом.
У межах зустрічі Олег Синютка наголосив на важливості налагодження партнерських відносин між обома країнами.
"Норвегія є однією із лідерів у розбудові сектору відновлюваної енергетики, і ми цінуємо можливість перейняти такий досвід. Це сприятиме розвитку "зеленої" енергетики на Львівщині та в Україні загалом", - зазначив голова Львівської ОДА.
У ході перемовин очільник області розповів про досягнення у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики на Львівщині, а також про подальші плани роботи. Голова ЛОДА також поінформував про розвиток економічної ситуації на Львівщині. Зокрема, він наголосив, що торік у області відкрили 50 нових підприємств і така тенденція зростає, ефективно діють антикорупційні програми, триває процес децентралізації.
"Радий запросити норвезьких інвесторів на Львівщину", - зазначив голова Львівської ОДА.
У свою чергу Уле Терьє Хорпестадом зазначив, що Норвегія має достатньо напрацювань в інвестиційній діяльності. "За підтримки Норвегії в Україні реалізується ряд проектів, і ми зацікавлені у подальшому поглибленні співпраці із Львівщиною", - зауважив він.
Окрім цього, сторони окреслили такі перспективні напрямки співробітництва, як розвиток гідроенергетики.