Сколівське відділення  Стрийської ОДПІ  ГУ ДФС у  Л/о  запрошує школярів до участі у конкурсі дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини»

Дата: 20.03.2018 09:44

Фото без описуСколівське відділення  Стрийської ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області  запрошує  школярів до  участі  у  конкурсі  дитячої творчості  «Бюджет країни - очима дитини».  Мета конкурсу:  формування економічної грамотності та культури у школярів – майбутніх платників; вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства. Прийом творчих робіт на конкурс  завершується   19  квітня  2018 р. Телефон для довідок - 03(251)2-15-96.  Прийом   творчих  робіт   проводиться за адресою: м.Сколе вул. Князя Святослава 5/а.