З Днем Соборності, Україно!

Дата: 23.01.2017 09:42

В неділю, 22 січня, в районному народному домі «Бескид» м. Сколе  відбулись   святкові заходи  з нагоди Дня Соборності України.

Розпочались урочистості  трансляцією звернення Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня  Соборності України.

Відтак  хвилиною  мовчання  присутні  вшанували  пам'ять новітніх Героїв, які віддали своє  життя, захищаючи територіальну цілісність України  на її східних теренах.

Українська патріотична музика та різдвяна коляда  звучали у виконанні    творчого колективу та вихованців Сколівської школи мистецтв.

Привітали  присутніх з Днем Соборності України  та подякували за святкову програму колективу  Сколівської школи мистецтв перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко.

Завершились урочистості спільною колядою.