Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Профінформаційний семінар для батьків»

Дата: 03.05.2018 09:42
Кількість переглядів: 502

Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості проводить активну роботу з організації підготовчих робіт для участі в міжрегіональному інноваційному проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп». В рамках цього підготовчого етапу, днями відбувся «Профінформаційний семінар для батьків», в якому взяли участь батьки старшокласників Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., котрі є потенційними учасниками проекту. В ході семінару фахівець сектору активної підтримки Людмила Глюдз розповіла батькам основну інформацію щодо Концепції проекту, його мети та цілей проведення. Зустріч відбулася за ініціативи класного керівника Світлани Сорокіної, котра запросила фахівця районного центру зайнятості на батьківські збори, де одним з основних питань до розгляду була потенційна участь школярів у інноваційному проекті «ПрофіКемп».

Проект «ПрофіКемп» націлений на популяризацію серед учнівської молоді туризму, в т.ч. зеленого, сільського і агротуризму та на створення туристичних маршрутів району і виготовлення унікальної сувенірної продукції для популяризації особливостей регіону серед туристів.

На даний момент триває підготовча робота до першого урочистого заходу відкриття міжрайонного рівня «ПрофіКемпу» у Львівській області, який відбудеться у травні на Сколівщині. Нагадуємо, що проект завершиться міжобласними змаганнями між учнями – представниками Рівненської, Закарпатської, Херсонської та Львівської областей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора