На Львівщині розпочинаються районні етапи Всеукраїнських спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Дата: 19.03.2018 09:42

У Львівській області розпочинається активна фаза проведення попередніх етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей шкільного віку "Олімпійське лелеченя", метою якого є виховання школярів Львівщини на гуманітарних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, благородства, формування у них навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля.

Зокрема, 15 березня 2018 року за сприяння Золочівської райдержадміністрації в спортивному залі Сасівського навчально-виховного комплексу відбувся II етап районного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Фото без опису Участь у спортивному святі взяли 8 найкращих команд Золочівщини: Золочівська ЗОШ I-III ступенів №1, Золочівська ЗОШ I-III ступенів №2, Золочівська ЗОШ I-III ступенів №3, Золочівська ЗОШ I-III ступенів №4, Скварявська ЗОШ I-III ступенів, Вороняцька ЗОШ I-III ступенів, Золочівський НВК «Школа радості», ОЗ Сасівський НВК.

На початку змагань кожна спортивна команда представляла свою школу, потім команди змагалися в естафетах на спритність та кмітливість, а завершальним етапом боротьби стали змагання з перетягуванням линви.

Перемогу з мінімальною перевагою здобула команда Золочівської ЗОШ I-III ступенів №2, друге місце посіла команда Вороняцької ЗОШ I-III ступенів, третє місце вибороли господарі змагань - дружина ОЗ Сасівського НВК.

Усі учасники отримали подарунки та призи, а глядачі та вболівальники отримали масу позитивних емоцій.

Відтак Золочівщину у обласних змаганнях представлятиме команда Золочівської ЗОШ I-III ступенів №2.

Варто зауважити, що обласний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» за участю кращих шкільних команд з усіх районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Львівщини планується провести в травні 2018 року.