Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Департамент екології та природних ресурсів окреслив пріоритети галузі на 2017 рік

Дата: 20.01.2017 09:41
Кількість переглядів: 240

Фото без описуОптимізація природокористування, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, поводження з відходами та збереження біорізноманіття – такими будуть основні пріоритети в екологічній галузі на 2017 рік. Про це розповів директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник  19 січня на стратегічній сесії за участі голови ЛОДА Олега Синютки.

Керівники структурних підрозділів департаменту, у присутності провідних науковців Львівщини і представників громадських екологічних організацій, окреслили основні завдання на цей рік. Зокрема, йдеться про наповнення природоохоронних фондів, планування та виконання природоохоронних заходів за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, ефективне та раціональне використання водних ресурсів.

Крім того, департамент працюватиме над стабілізацією екологічної рівноваги у зоні впливу діяльності гірничо-хімічних підприємств Львівщини, зменшенням антропогенного навантаження на водні об’єкти, створенням і розширенням територій об’єктів природно-заповідного фонду, створенням об’єднаної дирекції комунальних регіональних ландшафтних парків та ін.

Зустрічі відбулася у форматі дискусії та обміну конструктивними думками. Учасники зійшлися на думці, що поставлені завдання для реалізації в 2017 році спрямовані на покращення екологічного стану області.

Із презентаційним матеріалом "Основні завдання департаменту екології та природних ресурсів на 2017 рік" можна ознайомитися – тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора