У Львові презентували книгу Бориса Кириченка «Мій час»
3 липня, у малому залі Львівської обласної філармонії відбулась презентація першого тому трилогії «Мій час» члена Національної спілки письменників України Бориса Кириченка.
«Мій час» – перший том трилогії, де розповідається про політичні погляди, ділові якості та стиль роботи першого президента, прем’єр-міністрів, перших шести міністрів сільського господарства та ряду інших діячів.
Із презентацією книги привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук:
«Дуже сильна назва книги – «Мій час». У ній, як і у цій книзі – мій час, який був колись, мій час сьогодні, мій час, який буде. Щиро дякую за вашу велику працю й за те, що подарували примірники вашої книги, зі сторінок якої можна почерпнути безцінні знання, бібліотекам Львівщини».
Також Оксана Стоколос-Ворончук вручила Борисові Кириченку подяку голови облдержадміністрації.
Зазначимо, 30 примірників першого тому трилогії та ще по 20 примірників своїх книжок «Планида і Зоря Плютинського», «Притча академіка Юрчишина», «Корсунь-Шевченківський – Корсунь-Сошенківський» автор передав бібліотекам Львівської області.
Довідково.
Борис Кириченко за фахом інженер-гідротехнік, доктор філософії, кандидат економічних наук, член Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України.
Майже 10 років працював в системі Львівського тресту «Західводбуд» майстром, виконробом, начальником будівельно-монтажного управління. Потім в ЦК КПУ інструктором, першим заступником завідуючого аграрним відділом, радником з аграрних проблем Посольства СРСР у Чехословаччині, звідував сектором зовнішньоекономічних зв'язків у ЦК КПРС, був начальником Главку зовнішньоекономічних зв'язків у Міністерстві сільського господарства СРСР.
У 1991 році повернувся до Києва на посаду начальника аналогічного Главку в Мінсільгосппроді України. З 2000 року – економічний оглядач газети «Сільські вісті».
Як журналіст і письменник, зосередився на публіцистиці. У 15 надрукованих книжках аналізує причини соціальних перемін, росту і спаду економіки. Пропонує структуру управління економічним життям України. Героями його нарисів стали понад дві сотні осіб.