Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Економіка, культура, медицина - Львівщина співпрацюватиме з Литовською Республікою

Дата: 19.02.2018 09:40
Кількість переглядів: 117

Фото без опису Сьогодні,16 лютого, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом.

Ірина Гримак привітала делегацію із 100-річчям відновлення Литовської держави і висловила вдячність за непохитну позицію Литовської Республіки у підтримці територіальної цілісності і незалежності України та євроінтеграційних прагненнях.

“Ми відчуваємо підтримку вашої держави, ваша позиція сьогодні є непохитною стосовно цілісності та незалежності України. Друге – це безвіз, ви активно включились в цей процес і нині це посприяло більшій довірі від інвесторів та європейських партнерів. Ми максимально  сьогодні показуємо потенціал області і для ваших інвесторів, які можуть розвивати свій бізнес на Львівщині”,- зазначила Ірина Гримак.

Заступник голови Львівської ОДА зазначила, що в області функціонує Міжнародний центр миротворчості та безпеки, і запросила делегацію з візитом і залученням литовських військових інструкторів, які б поділились досвідом із українськими військовослужбовцями.

У відповідь Посол Литовської Республіки наголосив, що політична підтримка України є одним з пріоритетів керівництва.

“Ми працюємо у Брюсселі, у міжнародних структурах, і переконуємо, що міжнародна спільнота повинна підтримувати Україну. Ми добре знаємо ваш центр у Яворові, і співпрацюємо із Сухопутною академією і ця співпраця є активною”, – зазначив Марюс Януконіс.

Під час зустрічі Ірина Гримак ознайомила делегацію із економічним розвитком Львівщині і підкреслила, що залучення інвестицій є сприятливим і безпечним.

“Ми, як виконавча влада, гарантуємо супровід інвестицій, починаючи від прийняття рішення щодо будівництва до здачі в експлуатацію певного виробництва. Навіть при Львівській облдержадміністрації функціонує Служба супроводу інвестора, тому ми готові до співпраці”,- розповіла Ірина Гримак.

Зокрема заступник голови облдержадміністрації зосередила увагу на активному розвитку транспортної інфраструктури в області.

“Ми готові сприяти, щоб ваші авіакомпанії заходили на ринок в Україні, ми організовуємо промотури, щоб ознайомити журналістів і туроператорів з туристичним потенціалом Львівщини і таку ініціативу продовжуватимемо”, – підкреслила Ірина Гримак.

Також під час зустрічі розглянули співпрацю у сферах культури та медицини. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора