Гірники зустрілись із адміністрацією ДП "Львіввугілля"
Дата: 17.07.2017 09:39
Кількість переглядів: 210
14 липня відбулась зустріч шахтарів із адміністрацією Державного підприємства "Львіввугілля". Під час зустрічі обговорили виконання колективного договору між профспілками та адміністрацією у 2016 році.
Зустрівся з гірниками й перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який наголосив на необхідності покращення умов праці та безпеки на підприємстві та проведенні переоснащення шахт.