Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На потреби області – понад 70 млн гривень

Дата: 12.06.2017 09:36
Кількість переглядів: 157

Фото без описуУпродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, профінансували  71,4 млн гривень. З них – 10 млн грн скерували на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 у м. Львові.

Окрім цього, за рахунок отриманих субвенцій з районного бюджету Сколівського району - на будівництво фельдшерсько-акушерського пункту у с. Хащовання  0,5 млн гривень.

За повідомленням департаменту фінансів Львівської ОДА в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів, виділено кошти в сумі    3,7 млн грн за виконані роботи з капітального ремонту на автомобільних дорогах загального користування місцевого та державного значення.

Також окрім захищених та інших першочергових видатків виділено кошти на реалізацію обласних програм щодо соціальної підтримки окремих категорій громадян області – 1,7 млн грн, з них на виготовлення та встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героям Небесної Сотні – 1.3 млн грн, забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями - медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,7 млн грн, протидії тероризму у Львівській області – 1,5 млн грн, підтримки установ виконання покарань Львівської області – 1 млн грн, програми профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина» – 1 млн грн, охорони навколишнього природного середовища – 0,8 млн грн, підтримки та розвитку агропромислового виробництва – 0,5 млн грн, охорони і збереження культурної спадщини - 0,3 млн грн., відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів - 0,3 млн гривень.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора