Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Солонка Пустомитівського району – найкраще спортивне село Львівщини

Дата: 10.07.2017 09:34
Кількість переглядів: 219

Фото без описуНещодавно відбулися змагання серед команд сільських, селищних рад "Найкраще спортивне село Львівщини 2017 року". У змаганнях взяли участь 256 учасників з 16 районів області.

У результаті турнірів з волейболу, настільного тенісу, футболу, гирьового спорту, шахів та шашок вже вкотре перемогу здобула команда села Солонка Пустомитівського району. У загальнокомандному заліку їм поступилися команди Верхньолужоцької сільської ради Старосамбірського району та Викотівська сільська рада Самбірського району.

В індивідуальному заліку серед кращих відзначилися: Мар’ян Залога (с. Верхній Лужок, Ст. Самбірського р-ну) – легкоатлетичний крос; Роман Мних (с. Бабино Самбірського р-ну) – гирьовий спорт; Ярослав Чолій (с. Брюховичі Перемишлянського р-ну) – шашки; Олег Бойко (с. Бучали Городоцького р-ну) – шахи; Ірина Буцик (с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну) та Віктор Дідух (с. Андріївка Буського р-ну) – настільний теніс.

Переможці та призери особистих і командних змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками.

Зазначимо, змагання відбулись за підтримки Львівської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України, управління фізичної культури та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Підсумкові результати змагань "Найкраще спортивне село Львівщини 2017 року"

За видами спортивної програми

Легкоатлетичний крос
І місце – Мар’ян Залога (с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну)
ІІ місце – Іван Романчук (с. Стоянів Радехівського р-ну)
ІІІ місце – Богдан Коваль (с. Викоти Самбірського р-ну)

Гирьовий спорт
І місце – Роман Мних (с. Бабино Самбірського р-ну)
ІІ місце – Іван Гавалко (с. Опілля Сокальського р-ну)
ІІІ місце – Іван Гримак (с. Угри Городоцького р-ну)

Шашки
І місце – Ярослав Чолій (с. Брюховичі Перемишлянського р-ну)
ІІ місце – Михайло Грімник (с. Тулиголове Городоцького р-ну)
ІІІ-ІV місце – Мирослав Гук (с. Солонка Пустомитівського р-ну) 
ІІІ-ІV місце – Володимир Кухта (с. Зашків Жовківського р-ну)

Шахи
І місце – Олег Бойко (с. Бучали Городоцького р-ну)
ІІ місце – Степан Дідух (с. Андріївка Буського р-ну)
ІІІ місце – Михайло Механкін (с. Крупське Миколаївського р-ну)

Теніс настільний
жінки:
І місце – Ірина Буцик (с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну)
ІІ місце – Анастасія Кліщ (с. Викоти Самбірського р-ну)
ІІІ місце – Марія Лев (с. Угри Городоцького р-ну) 
чоловіки:
І місце – Віктор Дідух (с. Андріївка Буського р-ну)
ІІ місце – Володимир Окопний (с. Солонка Пустомитівського р-ну)
ІІІ місце – Максим Шулепов (с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну)

Волейбол
жінки:
І місце – команда с. Солонка Пустомитівського р-ну
ІІ місце – команда с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну 
ІІІ місце – команда с. Стоянів Радехівського р-ну
чоловіки:
І місце – команда с. Верхній Лужок Ст.Самбірського р-ну 
ІІ місце – команда с. Підбуж Дрогобицького р-ну
ІІІ місце – команда с. Солонка Пустомитівського р-ну

Футбол
І місце – команда с. Андріївка Буського р-ну
ІІ місце – команда с. Крупське Миколаївського р-ну 
ІІІ місце – команда с. Явора Турківського р-ну


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора