Відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу „І слово, і пісня, Матусю, Тобі”

Дата: 25.04.2018 09:26

Фото без описуМамо, мамочко, матусю... Як багато ніжності й любові викликають ці слова. Від перших кроків у житті кожна людина зберігає у серці світлий і найрідніший образ матері. Без сумніву, мама для кожного із нас є провідником у вирій життя та найріднішим другом. Нещодавно  у приміщенні  районного народного дому „Бескид” проведено районний етап обласного фестивалю-конкурсу „І слово, і пісня, Матусю, Тобі”. Конкурс проводився із метою заохотити та розкрити творчу індивідуальність дітей, їх артистизм, виховати впевненість у своїх силах, любов до Божої матері, рідної матусі та Матері-Батьківщини.
Номінації конкурсу: „соло”, „дует”, „тріо”, „ансамблі”. Діти виконували пісню акапельно або з живим інструментальним супроводом.

Оцінювали виступи учасників журі у складі: Галини Карпінець, методиста районного методичного кабінету відділу освіти (голова журі), Ірини Греб, директора Славської музичної школи, Юрія Шила, головного спеціаліста відділу культури, Лілії Кочеткової, методиста РНД „Бескид”, Маріанни Піхур, викладача Сколівської школи мистецтв.
Переможцями конкурсу стали: Матисякевич Роман (Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Михайлович Яна (Головецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Хамуляк Юліана (Сколівська ЗОШ І ст.), Якимів Мар′яна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Федькович Юлія (Тухлянський НВК „СЗШ-гімназія), Барна Ірина (Тухольківський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”, Орищич Вікторія (Плав′я-Бринівська ЗОШ І-ІІ ст.), дует „Перлина”(САГ), тріо „Нащадки” (САГ), тріо „Гармонія” (Славська ЗОШ І-ІІІ ст.), ансамбль „Оберіг” (Сколівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Дитячий спів створює божественну благодать і радість. Відчуваємо неймовірне піднесення та гордість за щирі, світлі очі дітей, наповнені любові. Будьте щасливі, наші матері, - шанобливо кажуть сьогодні творчі діти, учасники фестивалю-конкурсу „І слово, і пісня, Матусю, Тобі!”