Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Гройсман закликає міську владу Львова терміново почати роботи щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

Дата: 08.02.2017 09:26
Кількість переглядів: 233

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає міську владу Львова терміново почати роботи на Львівському полігоні твердих побутових відходів біля с. Грибовичі з одночасним проведенням переговорів з місцевими громадами поблизу ділянки для нового полігону. Про це йшлося на робочій зустрічі під головуванням Фото без описуПрем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо проблеми поводження із твердими побутовими відходами у Львові та стану виконання робіт щодо наведення порядку на Грибовицькомусміттєзвалищі.

У нараді взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Львівський міський голова Андрій Садовий, Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

"Перше питання, що потрібно зробити – підтримувати Львів у належному санітарному стані. – зазначив Прем'єр-міністр. – Друга позиція – вам треба терміново розпочати роботи на полігоні. Техніка ДСНС є, ми її перегнали, як обіцяли. Все, що потрібно буде додатково, ми все допоможемо. Єдине, що просив би, щоби ви фінансували ці роботи і організовували. Також дуже важливо розпочати діалог з тим районом, де виділена земельна ділянка".

"Хочу ще раз запевнити львів'ян, вас особисто: все, чим зможе Уряд допомогти, буде допомагати, – підкреслив Володимир Гройсман. – Місто Львів має бути чистим. Це принципова позиція".

"Я буду постійно приділяти цьому питанню увагу. Але наголошую на тому, що тут є безпосередня відповідальність львівської міської влади. Треба, щоб ви дуже швидко рухалися. Ми будемо допомагати зробити якісну свою справу", – наголосив Глава Уряду.

Він нагадав, що позаминулого тижня здійснив робочий візит до Львова, де провів нараду обласної комісії з надзвичайних ситуацій та зустрівся із представниками місцевих громад прилеглих до Грибовицькогосміттєзвалища населених пунктів. За результатом візиту було прийнято рішення про передачу Львівській міській раді земельної ділянки для проектування і будівництва нового полігону для твердих побутових відходів.

За дорученням Прем'єр-міністра 2 лютого робочу поїздку до Львівської області здійснив Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, який відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовичі та провів робочу нараду. За її результатами було визначено орієнтовний початковий план для вирішення нагальних питань Грибовицького полігону.

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон наголосив на необхідності приступити до якнайшвидшого виконання робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі, зокрема щодо очистки інфільтратів, підсилення дамби, яка огороджує фільтрат, та укріплення схилу, враховуючи ситуацію на полігоні.

Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що уся необхідна техніка ДСНС для проведення робіт на полігоні готова.

У свою чергу Олег Синютка повідомив, що за результатами візиту Прем'єр-міністра Львів був очищений від сміття. Загалом було вивезено близько 1,5 тис. тонн сміття з 280 майданчиків. На сьогоднішній момент здійснюється ритмічний вивіз сміття.

Володимир Гройсман подякував голові обласної державної адміністрації за зусилля та вчасне виконання завдань щодо вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами у Львові.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора