У лікарні ОХМАТДИТ проведуть роботи для підвищення показників енергоефективності

Дата: 05.11.2018 09:13

Фото без опису2 листопада в межах Міжнародного економічного форуму відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Кам’янка-Бузькою міською радою, Львівською обласною дитячою клінічною лікарнією «ОХМАДИТ» та Міжнародною благодійною організацією Фонд Східна Європа.

«Фонд «Східна Європа» в межах проекту Покращення показників мікроклімату та енергоефективності профінансує виконання робіт у дитячій лікарні Охмадит у Львові на 65 тисяч дітей та дитячому садку для 190 дітей у м. Кам’янка-Бузька на суму 11,2 мільйона гривень», - розповів в.о. директора департаменту енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет.

Термін реалізації проекту - 2018-2021 роки.