Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Громади Львівщини та Івано-Франківщини об’єднують зусилля задля туристичного розвитку областей

Дата: 17.12.2018 09:12
Кількість переглядів: 476

Фото без опису14 грудня в приміщенні Вигодського «Центру спадщини» відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між громадами Вигоди, Славського та Долини. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА. Меморандум покликаний стати початком для спільного економічного розвитку територій, що є сусідніми на межі двох областей: Львівської та Івано-Франківської. Підписання Меморандуму закладає підвалини для створення Асоціації органів місцевого самоврядування територій, створення її виконавчих органів, залучення експертів та розробки спільного стратегічного плану розвитку субрегіону.

Як інформують в управлінні туризму та курортів  ці території мають потужний туристично-рекреаційний потенціал та починають активні кроки в розвитку інфраструктури відпочинку. Зокрема, з ініціативи та підтримки «Галнафтогазу» Славська ОТГ розпочала роботу над розбудовою сучасного європейського гірськолижного курорту, який потребує розгалуженої інфраструктури доріг, пішохідних та велосипедних шляхів, оздоровчих та відпочинкових комплексів тощо. Цьогоріч громада вже розпочала проектування та будівництво відповідної автомобільної дороги, що у найближчому майбутньому забезпечить їй доступ до сусіднього долинського району, сіл Сеничів та Вишків.

Зі свого боку Вигодський «Уніплит» активно працює над розвитком сучасного унікального проекту «Карпатський трамвай», що вже став візитною карткою Вигоди, як майбутнього центру новоствореної ОТГ. Тільки минулого року цією туристичною атракцією скористалось більше 30 тис туристів.

Розвиток, відновлення та продовження цього вузькоколійного маршруту вздовж річки Мізунка до села Вишків з одного боку, та будівництво і продовження автошляху з боку Славської ОТГ від села Верхня Рожанка до Вишкова об’єднає зусилля щодо спільного доступу до сусідніх територій та значно вплине на розвиток цих територій.

Ці та інші проекти покликані об’єднати ресурси та зусилля органів місцевого самоврядування, бізнесу та держави, а також відкриває можливості для залучення коштів чисельних проектів міжнародної технічної допомоги у цій сфері.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора