Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За місяць соціальними послугами охопили більше 60-ти ВІЛ-позитивних дітей та дорослих

Дата: 12.07.2017 09:10
Кількість переглядів: 140

У червні соціальні працівники БО «БТ «Мережа» м. Львів» надали 15 послуг з денного догляду для ВІЛ-позитивних дітей, 130 послуг з консультування по прихильності до АРТ, 60 послуг з соціального супроводу/патронажу, а також 15 послуг з представлення інтересів. Загалом соціальними послугами охопили 63 особи.

Цього року БО «БТ «Мережа» м. Львів» надасть соціальних послуг для цільових груп населення Львова та області на суму 554,8 тис грн.

Нагадаємо, у 2016 році відбувся перший прецедент виділення коштів з обласного бюджету у розмірі 136,8 тис. грн. на надання соціальних послуг для ВІЛ-інфікованих дітей та дітей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД. В результаті проведеного конкурсу надавачем послуг було обрано благодійну організацію «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів», яка успішно реалізувала проект, охопивши соціальними послугами більш ніж 170 дітей зі Львова та Львівської області показавши приклад раціонального та ефективного використання бюджетних коштів.

У 2017 році проведено відкритий конкурс із застосуванням системи «Prozorro» для потенційних надавачів соціальних послуг для ВІЛ-позитивних дітей та дорослих, результаті якого переможцем було обрано БО «БТ «Мережа» м. Львів».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора