У Львові відбудеться освітній фестиваль «Великодні дзвони – 2017»

Дата: 19.04.2017 09:07

У четвер, 20 квітня, на площі навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2017».

«На виставках, конкурсах, оглядах можна побачити усю сферу студентської та учнівської творчості: від ковальства, різьби по дереву, швейних та кондитерських виробів до показу моделей весняно-літньої колекції жіночого та чоловічого одягу, виступу барабанщиць МЦ ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова та колективів художньої самодіяльності», - розповіла директор департаменту освіти і науки Львівськоїоблдержадміністрації Любомира Мандзій.

Зазначимо, що захід щорічно відбувається задля ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, застосуванні раціональних прийомів праці, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

Розпочнеться захід о 10:00 год і триватиме до 17:00.