Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині активізують туристично-рекреаційну діяльність регіональних ландшафтних парків

Дата: 20.02.2017 09:05
Кількість переглядів: 214

Фото без описуУ четвер, 16 лютого, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулася нарада щодо покращення ефективності функціонування регіональних ландшафтних парків "Надсянський", "Верхньодністровські Бескиди" і "Равське Розточчя". Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

Участь в обговоренні також взяли керівник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака, завідувач лабораторії ґрунтової хімії та біохімії Інституту екології Карпат НАН України Оксана Марискевич, начальника відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу Департаменту екології Інеса Шемелинець, працівників відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів та керівники регіональних ландшафтних парків.

Під час наради Руслан Гречаник акцентував увагу на  пріоритетних завданнях регіональних ландшафтних парків – це,  зокрема, збереження біорізноманіття та створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності із дотриманням режиму охорони природних комплексів і об'єктів. Він також зазначив, що природно-ресурсний потенціал парків у поєднанні з вигідним географічним положенням є достатньою передумовою розвитку туристично-рекреаційної діяльності.

В свою чергу, завідувач лабораторії ґрунтової хімії та біохімії Інституту екології Карпат НАН України Оксана Марискевич зауважила, що на територіях регіональних ландшафтних парків "Надсянський", "Верхньодністровські Бескиди" і "Равське Розточчя" вже опрацювали перелік туристичних маршрутів.

 За підсумками наради директор департаменту екології та природних ресурсів  Руслан Гречаник дав відповідні доручення керівникам регіональних ландшафтних парків щодо покращення роботи у сфері природно-заповідної діяльності, зокрема у частині розвитку туристично – рекреаційної діяльності на територіях парків.

Довідково:

Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" регіональні ландшафтні парки є територіями природно-заповідного фонду України – природоохоронними рекреаційними установами місцевого чи регіонального значення, що створюються з метою збереження в природному стані типових або унікальних природних комплексів та об’єктів, а також забезпечення умов для організованого відпочинку населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора