Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Сколівщині стартував новий освітній проект "Пенсіонери Сколівщини – за Демократію"

Фото без описуЗа ініціативи ГО «Імпульс»  стартував новий освітній проект "Пенсіонери Сколівщини – за Демократію".  З метою напрацювання навичок, необхідних для успішної реалізації цілей і завдань проекту, 10 березня відбувся стартовий семінар-тренінг, в роботі якого прийняли участь координатори сільських Центрів освіти дорослих, експерти, представники районної проектної команди, журналісти місцевої газети. 
Програма семінару була досить насичена: після ознайомлення з дорожною картою проекту, координатори мережі СЦОД представили свої ініціативи і проекти, реалізован на Сколівщині впродовж останніх років. Окрім того, учасники заходу ознайомилися з власними методиками, термінологіями і підходами експертів проекту Оксани Волошенюк, Оксани Івасів і Ярослави Сорокопуд, які були представлені у форматі презентацій та інтерактивних вправ.
Найбільш продуктивною частиною семінару стала розробка анкет для визначення освітніх потреб пенсіонерів в сільських громадах Сколівського району. Учасники семінару у форматі 3 робочих груп під керівництвом експертів напрацьовували ті питання, які дадуть можливість проаналізувати і мати чіткі уявлення про актуальні освітні потреби людей 3-го віку. Зібрані під час анкетування дані ляжуть в основу складання Програми демократичної освіти для пенсіонерів. Після презентацій груп і представлення фінального варіанту анкети, тренер Ярослава Сорокопуд поділилась досвідом і надала ряд практичних рекомендацій для проведення опитувань на селі.

Довідково: Проект підтриманий Представництвом DVV International в Україні і здійснюється в рамках міжрегіонального проекту «Регіональні голоси – Створюємо Мости для Демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проекту є залучення до активної участі людей пенсійного віку в процеси прийняття рішень на місцевому рівні через громадянську освіту і створення майданчиків для спілкування, взаємодії з представниками влади та ЗМІ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора