Новини Львівщини

11 Липня, 2019 р., 15:35
Сьогодні, 11 липня, на Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації реформи деінституціалізації». Форум проходитиме у форматі панельних дискусій за участю провідних спеціалістів-практиків, державних службовців всіх рівнів та представників громадськості, що мають багаторічний досвід роботи у соціальній сфері.
11 Липня, 2019 р., 10:38
Упродовж 5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління». Школу організували для німецьких та українських студентів у співпраці з Вищою школою публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія та кафедрою європейського права Факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка. Заняття проводили англійською та німецькою мовами.
11 Липня, 2019 р., 10:32
Учора, 10 липня, у Львові, Радехові і Пустомитах стартували навчання членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
11 Липня, 2019 р., 10:31
Сьогодні, 10 липня,  у Львівському Музеї Михайла Грушевського відбулося  відкриття виставки живопису Романа Патика «Квітковий вернісаж».
11 Липня, 2019 р., 10:22
Сьогодні, 10 липня, за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Всеукраїнської Аграрної Ради відбулась зустріч з аграрними підприємствами Львівщини.
10 Липня, 2019 р., 15:19
Сьогодні, 10 липня, відбулось розширене засідання госпітальної ради Львівського госпітального округу «Реформа системи спеціалізованої медичної допомоги у Львівської області: підготовка до змін у 2020 році».
10 Липня, 2019 р., 11:34
Учетверте у Львівській національній філармонії відбудеться міжнародний фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile».
10 Липня, 2019 р., 11:32
Мистецька колекція «Софія» в рамках проекту «Молитва до митрополита» переїхала в колишній маєток Леона і Ядвіги Шептицьких, що на вул. Зеленій, 24 у Львові. Упродовж червня – серпня в маєтку родини Шептицьких організовують низку подій, які розкриють невідомі сторінки історії роду.
10 Липня, 2019 р., 11:30
Сьогодні, 9 липня, у Львівському палаці мистецтв відбулася відкрита зустріч голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського з представниками громадськості. Серед учасників зустрічі – представники Громадських рад Львівщини, об`єднань роботодавців та профспілок.
09 Липня, 2019 р., 17:43
Сьогодні, 9 липня, відбулося засідання комісії з питань екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.