Новини Львівщини

29 Липня, 2019 р., 15:34
Сьогодні, 29 липня, відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського та першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса із Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Др. Рашидом Хаммадом Аль-Адвані.
29 Липня, 2019 р., 12:47
Зустріч з громадянами відбулась сьогодні, 29 липня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації.
29 Липня, 2019 р., 12:42
28 липня під час другого дня національно-патріотичного благодійного Західноукраїнського фестивалю «Куховарня  RadoFest» офіційно встановили новий рекорд України з кількості начинок для вареників.
29 Липня, 2019 р., 12:33
28 липня, на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських воїнів, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні».
29 Липня, 2019 р., 12:32
Напередодні Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, сьогодні, 26 липня , біля пам’ятників Тарасу Шевченку та Іванові Франкові відбулося безкоштовне тестування мешканців міста.
29 Липня, 2019 р., 12:32
У дитячий будинок сімейного типу, який функціонує у м. Бібрка Перемишлянського району, влаштовано на виховання та спільне проживання 3 дітей-сиріт.
29 Липня, 2019 р., 12:29
На Львівщині триває реалізація  Міжнародного інвестиційного проекту «Створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичних  альтернативних моторних та побутових палив». Про перебіг проекту, його інвестиційне забезпечення йшлося сьогодні, 26 липня, під час наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.
29 Липня, 2019 р., 12:23
26 липня, відбулась робоча зустріч голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з представниками Державної фіскальної служби України та польських компаній щодо початку реалізації проектів будівництва (реконструкції) пунктів пропуску Львівської митниці ДФС.
26 Липня, 2019 р., 11:20
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
26 Липня, 2019 р., 10:51
25 липня, на базі Державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» відбулася координаційна нарада провідних підприємств та установ космічної та оборонної сфери Львівського регіону, а також керівництва Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля.