Новини Львівщини

24 Березня, 2020 р., 12:24
Сьогодні, 24 березня, українському композитору, Народному артистові України, лідеру ВІА «Ватра» Ігорю Білозіру виповнилося б 65 років. Ім’я Ігоря Білозіра знакове для України. Артист залишив після себе велику пісенну спадщину.
24 Березня, 2020 р., 12:23
У період з 21:30 години 23 березня по 8:00 годину 24 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію не звернувся жоден пацієнт.
24 Березня, 2020 р., 12:22
Перша партія тестів, яка закриває першочергові потреби, прибула літаком. В найближчі дні очікуються додаткові поставки. Тести передадуть Львівському обласному лабораторному центру та у медичні установи.
23 Березня, 2020 р., 21:35
Сьогодні пізно увечері відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС під головуванням голови Львівської ОДА Максима Козицького. За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, як надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня.
23 Березня, 2020 р., 21:33
Своє сторіччя святкує Перший академічний український театр для дітей та юнацтва. За час існування театр неодноразово змінював назву: «Театр Казки» (березень 1920 року), Перший український театр для дітей та юнацтва (1923 рік), Харківський театр юного глядача ім. М. Горького (1933 рік), Перший український театр для дітей та юнацтва (1990 рік), Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (2011 рік), Перший театр (2016 рік).
23 Березня, 2020 р., 21:27
Забезпечення медичних закладів першої лінії реагування – в пріоритеті обласної влади. У львівській області визначено 4 заклади, які нестимуть основне навантаження у боротьбі із корона вірусом. До них належать Обласна інфекційна лікарня, госпіталь у Винниках, 8-ма міська лікарня та центр легеневого здоров’я. саме ці заклади забезпечуватимуть всім необхідним у першу чергу.
23 Березня, 2020 р., 15:38
Про це повідомив сьогодні під час брифінгу  в.о директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько. “У цих пацієнтів проведений забір аналізів та відправлені до Центру громадського здоров’я МОЗ для проведення діагностики. На стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні перебуває 61 пацієнт. Стан більшості пацієнтів середньої важкості або легкий, одна пацієнтка у важкому стані, вона не перебуває на штучній вентиляції легень, їй проводять інтенсивну терапію в умовах відділення реанімації. Щодо діагностики пацієнтів, які перебувають на лікуванні в інфекційній лікарні та пацієнтів, які підлягають повторній діагностиці, вона здійснюватиметься за допомогою експрес-тестів і результати будуть скеровані в інфекційну лікарню та визначені нами стаціонари для продовження лікування”, - зазначив Андрій Васько.
23 Березня, 2020 р., 15:38
23 Березня, 2020 р., 15:36
Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із ректором Українського католицького університету д-р Богданом Прахом, аби обговорити ситуацію, в якій опинилась область у зв’язку із карантином.
23 Березня, 2020 р., 15:36