Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Другий телеміст в рамках проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція»

Фото без описуУ четвер, 26 жовтня, в рамках проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція», що реалізується ГО “Імпульс” в межах національного проекту Просування реформ в регіони за сприяння Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і Європейська правда при фінансовій підтримці Європейського Союзу, відбувся другий телеміст «Будуємо мости співпраці разом» за участі представників влади і громадськості, депутатів місцевих рад, молоді і місцевої преси.

Одним із завдань заходу - було ознайомлення з новаціями молодіжної Фото без описуполітики в Україні. Про нові програми і ініціативи в сфері молодіжної політики, а також ті перспективи, які відкриваються для молоді в сільських місцевостях, детально розповіла учасникам телемосту Ірина Беляєва – директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Фото без описуНе менш цікавою була «онлайн-зустріч» з паном Krzysztof Łątka Кшиштофом Лонткою, керівником відділу неінвестиційних проектів Люблінської міської ради (Польща), який поділився своїм багатим досвідом із впровадження реформи самоврядування в Польщі та розказав про досвід реалізації українсько-польських проектів. Перший міст в форматі відеозв'язку був побудований з громадською організацією саме з міста Люблін.
Варто відзначити, що після виступів спікерів звучали багато різних запитань, на які пані Ірина і пан Кшиштоф давали ясні і вичерпні відповіді. В дружній і невимушеній атмосфері, учасники телемосту продовжували спілкування за смачною кавою в чудовому приміщенні на Золота Форель.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора