Розпорядження №182 «Про утворення комісії з питань формування пропозицій викорис- тання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближе- них до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавле- них батьківського піклування, осіб з їх числа.»

Рік: 2019
Місяць: серпень
Тип документу: Розпорядження
Дата: 12.08.2019
Номер документу: 182
Назва документу: Про утворення комісії з питань формування пропозицій викорис- тання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближе- них до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавле- них батьківського піклування, осіб з їх числа.
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.07 МБ)