Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Детальний план території  для  будівництва та обслуговування  громадського будинку (кафе-бар), що перебуває у власності  в урочищі «Івашковець-Довжки» на території Плав’янської  сільської ради

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території  для  будівництва та обслуговування  громадського будинку (кафе-бар), що перебуває у власності  в урочищі «Івашковець-Довжки» на території Плав’янської  сільської ради за межами населеного пункту с. Плав’я Сколівського району Львівської області».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович».

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації № 149 від 25.07.2019 р.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської районної державної адміністрації та  у відділі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1), з 25 жовтня до 25 листопада 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, та подавати до відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1) з 25  жовтня до 25 листопада 2019 року включно. Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Олег Адріанович Кончевич. Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 26  листопада о 14:00 у приміщенні Сколівської райдержадміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора