Територіальний центр соціального обслуговування

В Сколівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонують такі форми обслуговування:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.

Працюють медична сестра, перукар, машиніст з прання та ремонту одягу, які надають одиноким громадянам, інвалідам різні соціальні послуги.

В територіальному центрі вітають своїх підопічних з державними та релігійними святами, урочистими подіями та до ювілейних дат. Проводиться спільна робота з районним товариством Червоного Хреста, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом у справах сім’ї та молоді. Задіяно до надання соціальних послуг волонтерів.

За 2016 рік терцентр надавав соціальні послуги у відділенні соц. допомоги вдома 450 одиноким непрацездатним громадянам 111 соціальними робітниками.

1.1. В районі діє один територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).. Фактично обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома 992 особи в тому числі в місті – 76 , в сільській місцевості – 916 осіб , у відділенні натуральної та грошової допомоги – 568 осіб, інші підрозділи відсутні.

1.2. Потреби у створенні і розвитку спеціалізованих відділень соціальної допомоги вдома немає oскільки в районі не виявлено потребуючих в специфічних відділеннях.

1.3. У 2016 році провели два семінари з соціальними робітниками щодо змін в пенсійному законодавстві та щодо нового порядку оформлення субсидій і щодо надання інформаційно-розяснювальної  інформації демобілізованим учасникам АТО та тимчасово переміщеним сім’ям з зони АТО та АР Крим.

1.4. Територіальний центр постійно співпрацює з громадськими організаціями району як в плані надання матеріальної допомоги так і в плані отримання потрібної інформації: це в першу чергу з Товариством Червоного Хреста , волонтерами.

1.5. Матеріально-технічна база терцентру задовільна: терцентр забезпечений приміщенням, соціальні робітники забезпечені сумками, велосипедами, спецодягом.

1.6. Стан формування терцентром електронної та паперової бази даних щодо соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запроваджено на 100%.

1.7. Здійснюється соціальний супровід за демобілізованими учасниками АТО, сім’ями загиблих воїнів АТО та сім’ї загиблого “Небесної сотні”. Надано інформацію про “Єдине вікно для учасників АТО” .

1.8. Одинокі громадяни, які обслуговуються терцентром були забезпечені продуктовими наборами

до Великодніх свят .

2. Робота щодо поліпшення соціального захисту пенсіонерів, одиноких, непрацездатних громадян, багатодітних сімей знаходиться під постійним контролем Управління соціального захисту населення, районної ради та РДА, вишукуються методи її удосконалення та покращення.