Запрошуємо репетиторів до декларування доходів

Як   повідомила  під  час зустрічі  завідувач  сектору  доходів   і  зборів  з фізичних осіб  Сколівського віддліення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у  Львівській області  Роксолана Мирославівна  Бандурович, вчителі та викладачі, які минулого року надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, зобов’язані зареєструватися, а також включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до податкового органу за місцем своєї податкової адреси декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік. Зробити це слід  до 3 травня 2017 року  включно - повідомила  Роксолана  Бандурович. Доходи  від надання репетиторських послуг оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором 1,5%.

До репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна як у паперовому вигляді, так і засобами сучасних інформаційних технологій.

Сплата податків є питанням не тільки престижності та честі, а й утримання територіальних громад - оскільки наповнює місцеві бюджети. І, щоб долучитися до когорти цивілізованих держав, необхідно добровільно декларувати свої доходи, адже це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави.

Додаткову  інформацію  щодо  подання, заповнення податкових декларацій, а також іншу інформацію можна отримати за телефонами (03251) 2-15-96 або в Центрі  обслуговування  платників  Сколівського  відділення  Стрийської   ОДПІ.