Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Запрошуємо на навчання

Львівським обласним центром зайнятості спільно з Громадським об'єднанням "Нове суспільство України" підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. Зокрема, Меморандумом передбачено  проведення спільних заходів з метою реалізації державної політики зайнятості населення, надання інформаційної та консультаційної підтримки у сфері працевлаштування, відновлення конкурентоспроможності та вдосконалення професійних умінь і навичок учасників АТО, демобілізованих військовослужбовців, у тому числі звільнених у запас, а також членів їхніх сімей шляхом залучення їх до активних програм зайнятості: професійного навчання, курсів перепідготовки або підвищення кваліфікації.

 Так в рамках Меморандуму ГО «Нове суспільство України» за підтримки Міністерства Оборони Королівства Норвегії та Міністерства Закордонних справ Королівства Норвегії, розпочинає набір учасників для участі в проекті «Україна-Норвегія» за напрямком «ІТ технологія та англійська мова». 

 Учасником курсу можуть стати військовослужбовці запасу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та учасники бойових дій. Участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.

По закінченню курсів слухачі отримають навички професійного тестування комп’ютерних програм, підвищать рівень знання англійської мови, тощо.  Це надасть їм можливість продовжити своє навчання або працевлаштуватись в відомі ІТ-компанії м. Львова.

 За більш детальною інформацією необхідно звернутися до Сколівської РФ Львівського ОЦЗ.