Захід до Дня захисту дітей

28.05.2019 року в приміщенні Сколівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Сколівського РЦ СССДМ,  відділу Сколівського бюро правової допомоги з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку Сколівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області проведено захід до Дня захисту дітей, який відзначається  щороку в перший день літа.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

З особами молодіжного віку проведено лекцію-бесіду з елементами мозкового штурму «Твої права-твій надійний захист».