Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

За сприяння  Сколівської служби зайнятості отримали роботу 771 особа

За сприяння  Сколівської служби зайнятості отримали роботу 771 особа, у тому числі 83 безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 87 осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

            З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року була працевлаштована 1 особа з числа безробітних.

            Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 2 осіб відкрили  власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є надання послуг перукарнями та салонами краси.

           Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 60 безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

           Станом на 1 травня  2018 року 388 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у квітні 2018 року складав 2302,34 грн.

 Олена Турчин,

заступник начальника відділу

організації працевлаштування населення

Сколівської РФ