Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Як правильно заповнити реквізити на платіжних документах

З метою уникнення помилкового перерахування платниками податків при сплаті платежів до бюджетів, нарахування штрафних санкцій та пені за порушення правил сплати (перерахування) податків, при заповненні документів на переказ необхідно правильно вибирати реквізити бюджетних рахунків та дотримуватись правил заповнення поля "Призначення платежу" розрахункового документа з використанням кодів видів сплати, наведених в додатку до Порядку №666.

Під час заповнення документів на переказ необхідно правильно вибирати реквізити бюджетних рахунків та дотримуватись правил заповнення поля «Призначення платежу» розрахункового документа з використанням кодів видів сплати, наведених в додатку до Порядку №666

У разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених у цьому Порядку №666, документ на переказ приймається до виконання. При цьому вважається, що платник податків сплачує грошове зобов'язання з кодом виду сплати «101».

Перелік кодів видів сплати, які вказуються платником податків в полі «Призначення платежу»  розрахункового документа наведено в додатку до цього Порядку №666.

Інформації щодо реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та ЄСВ розміщена на сайті  ДФС у розділі «Бюджетні рахунки».