Всі на вибори!

Таке гасло лунало у  Підгородецькій  загальноосвітній школі, адже 16 травня у селі Підгородці відбулися вибори Дитячої громадської ради при Підгородецькій сільскій раді . Захід відбувся за спільною ініціативою: Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Підгородецької загальноосвітньої школи та Підгородецької сільської ради. Відтепер цей консультативно–дорадчий орган продукуватиме оригінальні ідеї та реалізовуватиме цікаві проекти, які покликані покращити життя у громаді. Варто зазначити, що дільнична виборча комісія, яка складалася лише із учнів школи, організувала голосування та підрахунок голосів на вказаній дільниці. За результатами виборів відбувся круглий стіл. Участь у цих заходах окрім організаторів взяли: заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віра Іськович, директор Сколівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юрій Кузейків, керівник служби у справах дітей Сколівської РДА Олена Микитин, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Ліліана Іванютенко. У круглому столі взяли участь уже новообрані члени Дитячої громадської ради.