Візит працівників бюро правової допомоги до Гребенова

У селі Гребенів, що на Сколівщині, нещодавно фахівець відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Віра Андрейків провела ряд важливих заходів. Так, в Гребенівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся тренінг «Захист дітей від насильства та жорстокого поводження» . У ньому взяли участь школярі 6-8 класів. Діти активно виконували завдання, відповідали на запитання, приміряли на себе різні амплуа у рольових іграх (агресор, жертва, спостерігач), розповідали, як вони себе почували у тих, чи інших ролях. А у Гребенівській сільській раді Віра Андрейків провела експрес консультування громадян. Сколівське бюро правової  допомоги знаходиться за адресою: м. Сколе, майдан Незалежності, 9. Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.  Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.